Kontakt
 

Fotolabor


E-post: info@fotolabor.ee

Fotosessioonid: stuudio@fotolabor.ee

Foto- ja IT-kaupade tellimused ja müük: info@fotolabor.ee
Märkused: Kaupade saatmisel pakiautomaati.

- Kaup saadetakse välja peale selle eest raha laekumist firma arveldusarvele. Peale maksmist, palume kliendil saata e-kiri: info@fotolabor.ee selle kohta, et tellitud kauba eest on tasutud, see kiirendab tunduvalt kauba väljasaatmise protsessi. Juhul kui taute teisest pangast või teete seda peale kell 16 tööpäeviti või teete seda puhkepäevadel, siis peate arvestama sellega, et raha liikumine on neil aegadel pankade vahel peatunud ja see jõuab meieni alles esimesel tööpäeval, seega kauba saatmise protsess võib nende päevade võrra pikeneda.
- Kaup saadetakse välja 1-7 tööpäeva jooksul (üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul), peale makse laekumist meie arvele.
- Tellija PEAB tellimust esitades koheselt korrektselt esitama info, kuhu pakiautomaati ja kellele kaup saata, kindlasti peab olema tellimuses ka tellija GSM-i number.
- Juhul kui tellija ei esita õigeid andmeid või esitab need puudulikult, siis viivituse ja/või valesse kohta kauba saatmise eest vastutab tellija.
- Kauba saabumisest teavitab postifirma klienti SMS-iga, meile ei ole mõtet saata kirju "millal mulle kaup kohale jõuab?". Juhul, kui klient EI OLE peale maksmist ja sellekohast info edastamist meile 7 päeva jooksul saanud mingit SMSi kauba pakiautomaati saabumise kohta, siis PALUME KOHESELT võtta meiega ühendust, et oleks võimalik asuda kontrollima, miks ei ole pakk kohale jõudnud.
- Kõigil meie poolt müüdavatel uutel kaupadel on loomulikult garantii ja kui juhtub, et kaup on tootjapoolse veaga, siis vahetame selle ringi (või kui see võimalus puudub, siis tagastame kauba eest raha), kuid selleks tuleb tellijal see kaup toimetada meini (PS. kauba tagastuskulusid me ei hüvita!).

Juhul kui tellija nende tingimustega nõus ei ole, siis palume tellimust mitte esitada!
Tellimust esitades on tellija eeltoodud tingimustega nõustunud!