* Walkie-talkie spioonikäekell lastele
(Komplektis 2-käekella-raadiosaatjat. Võimaldavad sidepidamist omavahel. Näitavad kellaaega. Töötavad patareidega, patareid on komplektis.) Soodushind: 5,90 €  (Laos)


* Walkie-talkie komplekt "Smartphone" (Komplektis 2-"smartphone"-raadiosaatjat. Võimaldavad sidepidamist omavahel. Töötavad patareidega, patareid on komplektis.) Soodushind: 5,90 €  (Laos)


* Näpunukud lastele
, komplektis 10 tk.
(Näpuotstesse asetatavad nukud. Sobivad ideaalselt väikelastele muinaslugude "jutustamiseks", mängimiseks. Komplektis 10 erinevat.) Soodushind: 8,90 €  (Saabumas)

* Mängutelefon lastele (Sobib alates 3a. Tore muusikaga hariv mänguasi lastele. Suurus 12,3x5,5x1,3cm. Kasutab 3xAAA patareid. Patareid ei ole komplektis.) Soodushind: 5,95 €  (Saabumas)

* Magnettahvel joonistamiseks lastele
(Sobib alates 3a. Võimaldab harjutada "pliiatsiga" kirjutamist ja/või joonistamist tahvlile. Tahvlile kirjutatu on kustutav kerge liuguri liigutamisega. Hariv mängusi.) Soodushind: 9,60 €  (Saabumas)


* Mänguraudtee lastele "Thomas & Friends"
(Sobib alates 3a. Komplektis vedur ja vagunid ning raudtee. Kasutab AA patareisid. Komplektis ei ole patareisid. ) Soodushind: 6,90 €  (Saabumas)


* Y-PAD inglisekeelne tahvelarvuti lastele
(Inglisekeelse menüüga Y-Pad on hariv mänguasi, mis õpetab lastele tähestikku, numbreid, noote ja ka loomade hääli. Y-Padiga saab samuti mängida nagu klaveril. Y-Pad arendab loogilist mõtlemist ja esitab lastele erinevaid küsimusi. Tahvelarvuti on puutetundliku ekraaniga ja sellele on ka valjuhääldi. Y-Pad töötab AA patareidega, mis tuleb juurde osta. Ideaalne kingitus ja põnev mänguasi lapsele! Mõõdud: 24x2x19,5cm; Valmistatud plastikust. Värvid: roosa; sinine) Soodushind: 14,50 €  (Laos)