Fotolabor alustab lühiajalise laenu (kuni 1 kuu, võimalik siiski ka pikem periood) väljastamist foto- ja/või videotehnika (kaamerad, objektiivid jne.) pandi tagatisel. Laenu väljastatakse pandi turuväärtusest 20-70% ulatuses. Laen pandi tagatisel väljastatakse nii sularahas, kui ülekandega pangakontole. Laenuintress on 10% kuus, sõltuvalt panditavast esemest ja laenu pikkusest võib intressiprotsent muutuda.

Võimalik on samuti variant, kus klient lihtsalt toob eseme "panti" (täpsemalt siiski, lihtsalt vahetab selle teise asja vastu) ja "ostab" selle eest Fotolaborist kas teenust või teist kaupa.

Eelistame, et tehnika oleks töökorras, puhas ja soovitavalt dokumentidega ja kui alles ka pakend, siis kasuks tuleb seegi. Antiiksete fotokaamerate ja tarvikute tagatisel on samuti võimalik lühiajalist laenu saada. Pakkuda võib samuti ka vanu fotosid, fotoalbumeid, statiive, negatiive (ka klaasnegatiive) jne. Olgu öeldud, et antiiksete foto/videokaamerate töökorras oleks ei ole nõutud, sest tegu on eelkõige kollektsioneerimiseks sobivate esemetega.

Juhul, kui tähtaja möödumisel panti ei lunastata, siis paneme panditud eseme(d) müüki.

Jätame endale õiguse valida, millist tehnikat (esemeid) võtame pandiks, millist mitte.


PS. Esemed võetakse panti vastu ja laenu väljastatakse ainult isikut tõendava dokumendi esitamisel!

Fotolabori tingimused on paindlikud ja ilmselt pakume turul kliendi jaoks soodsaimaid tingimusi. Tule ja uuri järele!